DBA – Prawo dla Prawników

STUDIA SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM 🇵🇱

STUDIA SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM 🇵🇱

Cel studiów

DBA Prawo dla prawników – są to studia podyplomowe skierowane do osób z wykształceniem prawniczym, dla tych którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę z obszaru ekonomii, biznesu, zarządzania, marketingu, czy też przypomnieć sobie zagadnienia z nauk prawnych. Studia na tym kierunku pozwolą również spojrzeć na otaczającą rzeczywistość z innego punku widzenia.
Kierunek ma na celu przygotowanie słuchaczy do pracy w działach prawniczych małych i dużych firm, korporacji, jak również do efektywnego zarządzania własną kancelarią.

Doctor of Business Administration to doktorat zawodowy przyznawany na podstawie zaawansowanych studiów, prac projektowych i badań w administracji biznesowej.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej ...

Nie ma wątpliwości, iż prawnicy doskonale znają się na prawie, są fachowcami w swojej dziedzinie, przebrnęli przez wyjątkowo trudne studia i zdali egzamin na aplikacje adwokacką często wybierając konkretną specjalizację, ale zapisując się na studia na kierunku DBA PRAWO słuchacze zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do codziennego funkcjonowania. Program studiów zawiera ważne aktualne zagadnienia o poszerzonym, dzięki któremu słuchacz pozna tajniki wielu dziedzin, o których można będzie usłyszeć przez uznawanych i cenionych wykładowców.

Podczas studiów słuchacze nauczą się komunikacji w innym języku, niż typowy język prawniczy. Przekonają się do stwierdzenia, iż komunikacja z klientem jest kluczowa w budowaniu długotrwałych i opartych na zaufaniu relacji. Opanują ważne umiejętności techniczne, biorąc pod uwagę aspekty etyczne. Uzyskają także kompetencje menedżerskie wzmagające efektywność. przez nich zespołów. Zapoznają się równocześnie z odpowiedzialnymi oraz etycznymi formułami przywództwa. Studia pozwolą prawnikowi postawić się na miejscu osoby, która potrzebuje porady i wsparcia, nie znając terminologii prawniczej, a często jednak zdarza się sytuacja, w której klient po wyjściu z kancelarii prawnej stwierdza „nic nie zrozumiałem” .
Słuchacze DBA PRAWO zdecydowani na dalsze pogłębianie wiedzy po ukończeniu nauki uzyskają świadectwo oraz dyplom Doctor of Business Administration PRAWO.

Studia podyplomowe DBA PRAWO na Uczelni Łukaszewski dzięki wsparciu akademickiego Universidad w Loyola i Uniwersytetu w Sevilli na Wydziale Prawa pomogą rozwinąć umiejętności analityczne i krytyczne w zakresie stosowania prawa w szerokim jego zakresie z różnych dziedzin życia.

Charakterystyka

1 rok / 2 semestry
Tryb: Online/Hybrydowy

Czesne: 50 000 zł
Promocja do 30.04.2024 r.: 40 000 zł

Czesne: 40 000 zł

Kluczowe cechy

❖ Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych (otrzymania świadectwa oraz dyplomu jest:
• napisanie Pracy Dyplomowej oraz obrona,
• zaliczenie egzaminu z zagadnień poruszanych w trakcie studiów (pytania zadane przez Komisję Egzaminacyjną podczas obrony),

Słuchacze DBA PRAWO po ukończeniu studiów podyplomowych uzyskają świadectwo Uczelni Łukaszewski oraz Dyplom ukończenia studiów Uczelni Łukaszewski w języku angielskim, jak również Dyplom ukończenia studiów we współpracy z Uniwersytetem w Sevilli.

❖ studia prowadzone w trybie zaocznym, wspartym przez uczelniany system nauczania on-line.
❖ możliwość odbycia części zajęć na Uniwersytecie w Sevilli, uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach naukowych potwierdzonych Certyfikatem,
❖ opcjonalnie z kursami oferowanymi w języku angielskim,
❖ program zapewnia solidną wiedzę specjalistyczną w zakresie prawa, zarządzania, administracji, wizerunku personalnego, ekonomii, finansów i zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i innowacji społecznych
❖ podejście edukacyjne, które obejmuje nie tylko teorię oraz zastosowania praktyczne (case studies, praca zespołowa, gry symulacyjne, liczne możliwości spotkań z profesjonalistami), lecz także wyjazdy zagraniczne, uczestnictwo w konferencjach, a także udział w spotkaniach, sprzyjających networkingowi biznesowemu (organizowane dla chętnych),
❖ zajęcia są prowadzone przez wybitnych wykładowców, którzy są czołowymi specjalistami w branży,
❖ studia podyplomowe oferują możliwość przygotowania do profesjonalnych egzaminów certyfikacyjnych (CFA, Bloomberg, AMF) optymalizując swoje szanse na sukces.

W ramach studiów podyplomowych DBA PRAWO słuchacze będą mieli możliwość uczestniczenia w organizowanych dla nich przez Uczelnię Łukaszewski dwudniowych grupowych spotkaniach tutoringowych ze szkoleniowcami ze środowiska prawa, biznesu i polityki, stanowiących przyjazne warunki do rozwoju personalnego networkingu, a także wzajemnego dzielenia się wiedzą, rozwiązaniami oraz doświadczeniami zawodowymi.

Studia podyplomowe DBA PRAWO to coś dla każdego PRAWNIKA

Absolwenci

Absolwenci podejmują pracę w zróżnicowanych instytucjach jako wysoce wyspecjalizowana kadra managerska, bądź z powodzeniem prowadzą własną działalność gospodarczą.

Wykładowcy

Zajęcia realizowane są przez wykładowców akademickich, doświadczonych praktyków, ekspertów i specjalistów reprezentujących różne dziedziny biznesu.

KONTAKT

Dziekanat

570 933 513
rekrutacjamba@ulu.edu.pl

Uczelnia Łukaszewski

ul. Jana Ciszewskiego 15/IV/1
02-777 Warszawa

Zapisz się