Doctor of Business Administration

STUDIA SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM 🇵🇱

STUDIA SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM 🇵🇱

Cel studiów

W świecie dynamicznego biznesu do najważniejszych zasobów należy potencjał pracowników, dzięki którym przedsiębiorstwa osiągają sukcesy. Dlatego aktualnie jest tak duże zapotrzebowanie na liderów posiadających odpowiednie kwalifikacje i kompetencje w zakresie szeroko rozumianego zarządzania.

Celem studiów Doctor of Business Administration jest dostarczenie naszym słuchaczom unikatowej zaawansowanej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego zarządzania i ekonomii i przygotowanie wysoko wyspecjalizowanej kadry do pracy, co pozwoli rozwinąć wiedzę i umiejętności managerskie zarządzającej kadry kierowniczej. Studia DBA uczą praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy. Stanowią także połączenie i punkt wyjścia dwóch światów kształcenia – studiów MBA oraz wprowadzenia do badań naukowych poprzez dostarczenie wiedzy pozwalającej na sformułowanie problemów badawczych i przeprowadzenie naukowej analizy wykorzystującej zdobyte doświadczenia zawodowe.

Doctor of Business Administration to doktorat zawodowy przyznawany na podstawie zaawansowanych studiów, prac projektowych i badań w administracji biznesowej.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej ...

DBA jest to zaawansowany, specjalistyczny program dla osób pełnych pasji, ambitnych, wciąż poszukujących nowych, kreatywnych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianego zarządzania.

Jest to zatem kierunek dla osób nie bojących się wyzwań, ukierunkowanych na sukces!

Służy temu przyswojenie szerokiej wiedzy m.in. z zakresu : strategicznego zarządzania i przywództwa, zasad tworzenia ścieżek kariery w organizacji, kreatywnego rozwiązywania konfliktów w organizacji, budowania osobistej marki w biznesie, marketingu nowych mediów, ładu korporacyjnego, prawa w biznesie, NLP w biznesie, analiz sieciowych i ich znaczenia w biznesie, polityki ochrony konkurencji oraz badań jakościowych w praktyce biznesowej, nowych trendów i wyzwań w zakresie zarządzania projektami i procesami oraz finansami , optymalizacji w biznesie, zarządzania międzynarodowymi projektami, metodyki przygotowania pracy końcowej etc.

Studia realizowane będą w języku polskim.

Zajęcia będą odbywać się w systemie online podczas weekendowych zjazdów. Uczelnia zastrzega sobie natomiast prawo do zorganizowania dodatkowych zjazdów stacjonarnych, seminaryjnych dla zainteresowanych Słuchaczy. Spotkanie transmitowane na żywo z możliwością odtworzenia online dla nieobecnych na miejscu.

Sukcesy osiągane przez absolwentów DBA , którzy zdecydowali się na uzupełnienie wiedzy w powyższym zakresie pokazują szerokie perspektywy rozwoju.

Charakterystyka

1 rok / 2 semestry
Tryb: Hybrydowy

Czesne: 24 000 zł (przy wpłacie semestralnej 2 x 12 000 zł)
20 000 zł (przy wpłacie jednorazowej)

Czesne: 24 000 zł (przy wpłacie semestralnej 2 x 12 000 zł)
20 000 zł (przy wpłacie jednorazowej)

Adresaci

Studia skierowane są do osób pełniących funkcje kierownicze, odpowiadających za kontrolę oraz aktywne zarządzanie oraz do wszystkich, którzy są zdeterminowani, by zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje na temat skutecznego zarządzania , podejmujących strategiczne decyzje w sferze działalności finansowej firmy.

Kandydaci powinni mieć ukończone studia oraz minimalne doświadczenie zawodowe 5 lat. Będą to zatem profesjonaliści, pracujący w zróżnicowanych branżach biznesowych, zamierzający rozwijać własny potencjał i osiągać sukcesy.

Absolwenci

Absolwenci podejmują pracę w zróżnicowanych instytucjach jako wysoce wyspecjalizowana kadra managerska, bądź z powodzeniem prowadzą własną działalność gospodarczą.

Wykładowcy

Zajęcia realizowane są przez wykładowców akademickich, doświadczonych praktyków, ekspertów i specjalistów reprezentujących różne dziedziny biznesu.

KONTAKT

Dziekanat

570 933 513
rekrutacjamba@ulu.edu.pl

Uczelnia Łukaszewski

ul. Jana Ciszewskiego 15/IV/1
02-777 Warszawa

Zapisz się

Dlaczego MBA w Uczelni Łukaszewski?

Studia Podyplomowe Online w 1 rok!

Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie, trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów MBA w ULu za pośrednictwem nowoczesnej platformy Microsoft Teams.

Międzynarodowa współpraca

Prawdziwie międzynarodowy charakter studiów można uzyskać tylko dzięki zagranicznej współpracy. Przy tworzeniu i prowadzeniu studiów współpracujemy ze znanym Uniwersytetem w Sewilli, działającym nieprzerwanie od 1505 roku oraz z Katolickim Uniwersytetem Lowańskim w Belgii.

Od biznesu dla biznesu

Dbamy o to, żeby studenci MBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci.

Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu

Uczelnia Łukaszewski szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od ponad 20 lat, pozwalając na wykorzystanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia.

Zapisz się już dziś i uzyskaj świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uczelnię Łukaszewski.