Doctor of Business Administration

STUDIA SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM 🇵🇱

STUDIA SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM 🇵🇱

Cel studiów

Studia DBA mają na celu poszerzenie wiedzy kadry menedżerskiej do m. in. zarządzania spółkami skarbu państwa, spółkami komercyjnymi jak również własnymi przedsiębiorstwami. Zdynamizują rozwój kariery zawodowej i biznesowej uczestników. Pozwolą poznać tajniki biznesu, wyłożone przez uznawanych wykładowców.
Podczas studiów DBA, uczestnicy przygotowani będą do poruszania się po świecie biznesu, administracji oraz polityki. Opanują ważne umiejętności techniczne oraz uzyskają kompetencje menedżerskie, wzmagające efektywność prowadzonych przez nich zespołów, zapoznawszy się równocześnie z odpowiedzialnymi oraz etycznymi formułami przywództwa.

Studia realizowane będą w języku polskim.

Zajęcia będą odbywać się w systemie online podczas weekendowych zjazdów. Uczelnia zastrzega sobie natomiast prawo do zorganizowania dodatkowych zjazdów stacjonarnych, seminaryjnych dla zainteresowanych Słuchaczy. Spotkanie transmitowane na żywo z możliwością odtworzenia online dla nieobecnych na miejscu.

Sukcesy osiągane przez absolwentów DBA, którzy zdecydowali się na uzupełnienie wiedzy w powyższym zakresie pokazują szerokie perspektywy rozwoju.

Charakterystyka

1 rok / 2 semestry
Tryb: Online/Hybrydowy

Czesne: 20 000 zł

Czesne: 20 000 zł

Adresaci

Studia skierowane są do osób pełniących funkcje kierownicze, odpowiadających za kontrolę oraz aktywne zarządzanie oraz do wszystkich, którzy są zdeterminowani, by zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje na temat skutecznego zarządzania , podejmujących strategiczne decyzje w sferze działalności finansowej firmy.

Kandydaci powinni mieć ukończone studia oraz minimalne doświadczenie zawodowe 5 lat. Będą to zatem profesjonaliści, pracujący w zróżnicowanych branżach biznesowych, zamierzający rozwijać własny potencjał i osiągać sukcesy.

Absolwenci

Absolwenci podejmują pracę w zróżnicowanych instytucjach jako wysoce wyspecjalizowana kadra managerska, bądź z powodzeniem prowadzą własną działalność gospodarczą.

Wykładowcy

Zajęcia realizowane są przez wykładowców akademickich, doświadczonych praktyków, ekspertów i specjalistów reprezentujących różne dziedziny biznesu.

KONTAKT

Dziekanat

570 933 513
rekrutacjamba@ulu.edu.pl

Uczelnia Łukaszewski

ul. Jana Ciszewskiego 15/IV/1
02-777 Warszawa

Zapisz się

Dlaczego DBA w Uczelni Łukaszewski?

Studia Online w 1 rok!

Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie, trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów DBA w ULu za pośrednictwem nowoczesnej platformy Microsoft Teams.

Międzynarodowa współpraca

Studia DBA na Uczelni Łukaszewski prowadzone są przy wsparciu akademickim Uniwersytetu w Louven i Uniwersytetu w Sevilli

Od biznesu dla biznesu

Dbamy o to, żeby studenci DBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci oraz przy współpracy z Instytutem Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk

Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu

Uczelnia Łukaszewski szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od ponad 20 lat, pozwalając na wykorzystanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia.

Zapisz się już dziś i uzyskaj świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uczelnię Łukaszewski.