Wycena nieruchomości

Cel studiów

Studia podyplomowe na kierunku wycena nieruchomości to niezwykła okazja do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu rynku nieruchomości oraz zdobycia specjalistycznych kompetencji z zakresu wyceny nieruchomości.

Uczestnicząc w tych studiach, będziesz mieć okazję zapoznać się z różnymi metodami wyceny nieruchomości, takimi jak metoda porównawcza, metoda dochodowa czy metoda kosztowa. Dowiesz się również, jak wyceniać nieruchomości przemysłowe, komercyjne i mieszkalne oraz jakie są aktualne tendencje na rynku nieruchomości.

Absolwent studiów podyplomowych na kierunku wycena nieruchomości będzie posiadał szerokie kompetencje z zakresu rynku nieruchomości i będzie w stanie samodzielnie wyceniać różnego rodzaju nieruchomości. To doskonałe wykształcenie dla osób chcących rozpocząć lub rozwijać karierę zawodową w branży nieruchomości.

We współpracy z Biurem Nieruchomości „Nordhaus” posiadającym ponad 30 lat doświadczenia uruchomiliśmy kierunek adresowany przede wszystkim do osób zainteresowanych wyceną w nieruchomościach. Przekazujemy wiedzę, którą nasi wykładowcy zdobywali od lat 90′ do najbardziej aktualnych zagadnień na rynku polskim jak i zagranicznym.

Charakterystyka

1 rok / 2 semestry
Tryb: Online, niestacjonarne

Czesne: 6 000 zł (przy wpłacie semestralnej 2 x 3 000 zł)
5000 zł (przy wpłacie jednorazowej)

Czesne: 6 000 zł (przy wpłacie semestralnej 2 x 3 000 zł)
5000 zł (przy wpłacie jednorazowej)

KONTAKT

Dziekanat

505 129 067

podyplomowe@ulu.edu.pl

Uczelnia Łukaszewski

ul. Jana Ciszewskiego 15/IV/1
02-777 Warszawa

Zapisz się

Nasi wykładowcy

Jan Łuczak – Ekonomista, politolog, dziennikarz, ekspert rynku nieruchomości. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 1991 roku po zakończeniu pracy w Kancelarii Sejmu podejmuje działalność gospodarczą na własny rachunek. Jeden z prekursorów tworzącego się rynku nieruchomości w Polsce. Założyciel Pomorskiej Giełdy Nieruchomości Sp. z o. o., której podstawową działalnością było pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i z tym związane pośrednictwo kredytowe, jednocześnie rozwijając działalność w zakresie kursów i szkoleń. Spółka Nordhaus to sieć biur nieruchomości działająca w Polsce i Europie. W ramach Nordhaus Group działają własne biura oraz na zasadzie franczyzy. Nordhaus Grup specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm i korporacji w szczególności obsługa Banków, developerów, inwestorów, firm farmaceutycznych, ubezpieczeniowych.

Ireneusz Bonkiewicz – Od 24 lat w branży nieruchomości komercyjnych. Pomagał tworzyć sieci: dyskontowe, convenience, aptek, AGD, drogeryjne, paczkomatów oraz parki handlowe.

Jego praca polegała m. in. na podpisywaniu umów najmu, a także obejmowała znacznie szerszy zakres zadań, przygotowawczych, takich jak np. zakup nieruchomości pod budowę obiektów dedykowanych dla konkretnych odbiorców, procedowanie warunków zabudowy, zmiany planów miejscowych czy uzyskiwanie pozwoleń na budowę. W latach 1996-2014 jego największymi partnerami były Biedronka i Żabka – ponad 200 lokalizacji dla każdej firmy oraz w latach 2015-2021 InPost – ponad 1000 lokalizacji.

Na co dzień zajmuje się cały czas pracą w ekspansji, jego ulubiona dziedzina to negocjacje z podmiotami, zarówno gospodarczymi jak i osobami fizycznymi, których finałem jest pozyskanie nowych lokalizacji zarówno poprzez zakup jak i najem nieruchomości.

Adresaci

  • absolwenci studiów wyższych, posiadający dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia (inżynierskich lub licencjackich) lub studiów drugiego stopnia (magisterskich) lub jednolitych studiów magisterskich
  • studia adresowane do osób zainteresowanych zawodem rzeczoznawcy majątkowego oraz wszystkich, którzy zajmują się nieruchomościami, administrowaniem budynków i obiektów użyteczności publicznej, a także właścicieli i pracowników przedsiębiorstw budowlanych i wspólnot budowlanych.

Absolwenci

Absolwenci pracują, bądź mogą podjąć pracę m.in. jako:

  • rzeczoznawcy majątkowi
  • pracownicy banków
  • pracownicy jednostek samorządowych
  • pracownicy spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, podmiotów gospodarczych

Absolwenci otrzymują

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uczelnię Łukaszewski jest zgodne z Rozporządzeniem MNiSW z dnia 12 września 2018 r., w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego (Dz.U. 2018 poz. 1791).

Studia prowadzone we współpracy z

Zapisz się już dziś i uzyskaj świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uczelnię Łukaszewski.